8 YOLCU KAPASİTELİ ÖZEL MİNİVAN İLE YAPILAN TURLARIMIZIN AYRICALIĞI NEDiR ?

UYGUN FİYATLIDIR !.. • Genelde Özel Minivan ile yapılan turlar otobüslü turlara göre çok daha pahalıdır. Çünkü münferit seyahat etmek grupla seyahat etmekten daha pahalıdır.
(Araç fiyatı, rehberlik ücreti, rehber konaklaması gibi masrafları 35-40 kişiye yüklemek yerine 7-8 kişiye yüklerseniz turun fiyatı çok pahalı olur)

Gezmeyi seven, ekstra turlara katılıp, gidilen bölgelerin görülmesi gereken yerlerini görüp yaşamak isteyen yolcular için bu fiyat farkını ortadan kaldırıyoruz.
Görülmesi gereken tüm gündüz turlarını programa dahil edip, özel seyahattan doğan fark ücretini size yansıtmıyoruz. Dolayısıyla siz de hem özel geziyorsunuz, hem de uygun fiyata. Otobüs yerine özel araçla gitmek, özel rehberle seyahat etmek ve zamandan kazanmak ta cabası.

OTOBÜSE GÖRE ÇOK DAHA HIZLI ULAŞIM
GİDİLEN YERE DAHA ERKEN VARMAK
DAHA FAZLA ZAMANA SAHİP OLMAK
DAHA ÇOK YER GÖRMEK veya DAHA RAHAT GEZMEK
Amaç ta bu değil mi zaten?   Görmek için para vermiyor musunuz?

Otobanlarda hız limiti otobüs için 80-100 km arası iken, minivan için 130-140 km arasıdır ve yollar da bu hıza uygun yapılmıştır. Buna göre şehirlerarası transferlerde otobüslü tura göre en az 1,5 – 2 saat kazancınız olur.

MOLA YERLERİ VE HAREKET SAATLERİNDE OTOBÜSLÜ GRUBA NAZARAN DAHA HIZLI OLUP ZAMANDAN KAZANMAK:
Otobüsler 4 saatlik yolda 45 dk mola vermek zorundadır, özel araçla molasız bile gidilebilir,
Mola yerinde 45 kisinin sadece otobüsten inmesi 5-7 dk alır. Mola süresi 30 dk verilse, hareket saatinde mutlaka haklı olarak (WC kuyruğu) 10 dk gecikenler olur. Sonuçta 30 dk’lık mola olur 45 dk. Aynı moladan bir tane daha verilecek. Tek mola ile gidilmiyor ki.

OTOBÜSLE YAPILAN ŞEHİR TURLARINI DAHA DETAYLI YAPABİLME İMKANI:
Otobüslü turlar şehir turlarında neredeyse hiç durmazlar, şehir turlarını panoramik olarak yaparlar ve büyük araç oldukları için bazı yerlerde otobüsler kanun gereği zaten duramazlar. Minivan için böyle bir kısıtlama yoktur ve otobüsün duramadığı yerde durup çevreyi inceleme ve resim çekebilme imkanınız da olur.

MİNİVAN, OTOBÜSE GÖRE DAHA HIZLI HAREKET ETTİĞİNDEN 7 GECELİK TUR BOYUNCA PARA İLE ÖLÇÜLEMEYECEK DEĞERDE ZAMAN KAZANIRSINIZ:
Turu alırken, akşam varıyoruz ve ilk gün gidiyor veya aman ne güzel akşam dönüyor son gün de ordayız denir ya hani.

İNSAN KENDİ ZAMANINA NE KADAR PAHA BİÇER ?

PEKİ YA SİZİN ZAMANINIZ NE KADAR DEĞERLİ ?

Siz de bizim gibi düşünüyorsanız, hemen şimdi arayın.